nieruchomości częstochowa
Nieruchomości Częstochowa


Nieruchomości prawo
Kredyty hipoteczne
Zarządzanie nieruchomościami
Deweloperzy
Składy budowlane
Wyposażenie wnętrz
Spółdzielnie mieszkaniowe
Usługi geodezyjne
Firmy budowlane
Usługi kamieniarskie
Pracownie architektoniczne
Rzeczoznawcy majątkowi
Szkolenia BHP Bytom, Dąbrowa Górnicza
Oklejanie samochodów Katowice
Inwestycje
Kontakt

Home : Dobry psycholog Kraków

Deweloperzy prześcigają się w pomysłach na nowe aranżacje

Deweloperzy prześcigają się w pomysłach na nowe aranżacje

Deweloperzy prześcigają się w pomysłach na nowe aranżacje

Deweloperzy dodatkowo zachęcają zamożnych nabywców. W Katowicach na apartamentowcu deweloper posadził trawę, a w pobliżu Wejherowa luksusowe mieszkania buduje się na polu golfowym.

Zdaniem Moniki Śleziońskiej klienci coraz częściej pytają, kto zaprojektował budynek i jakie będzie miał rozwiązania architektoniczne.Szambo betonowe 10m3

Rynek inwestycji o wysokim standardzie będzie się szybko rozwijał. Katowicki apartamentowiec z trawą i mchem na dachu oraz zieloną elewacją dodatkowo zostanie porośnięty pnączem. Aby jeszcze bardziej przekonać klientów do zakupu, deweloper zdecydował, że tarasy zostaną wykonane z egzotycznego drzewa. Wszystkie materiały zastosowane w budowie będą wysokiej jakości. Jak zapowiadają przedstawiciele firmy, budynek ma być jednym z najbardziej oryginalnych na Śląsku.

Łączą przyrodę z architekturą

- Ta inwestycja to przede wszystkim niecodzienny projekt architektoniczny, łączący przyrodę i architekturę. To coś zupełnie nowego i świeżego w Katowicach, co wniesie powiew nowoczesności w jego szare centrum - mówi dyrektor ds. marketingu i sprzedaży MK Inwestycje, Monika Śleziońska. Widok wśród 42 lokali będzie miał również jeden apartament trzypoziomowy z tarasem i antresolą. Powierzchnia nietypowego mieszkania ma 210 mkw.

Katowicka inwestycja skierowana jest przede wszystkim do ludzi zamożnych, ale również do tych, którzy szukają mieszkania w spokojnej, ale niezbyt oddalonej od centrum lokalizacji. Apartamentowiec Widok znajduje się 1,5 km od katowickiego rynku i Spodka. Będzie pełnił funkcję mieszkaniową oraz handlowo-usługową.

Deweloperzy w całym kraju coraz częściej kierują swoją ofertę do zamożnego klienta. Zanim rozpoczną budowę, szukają ciekawych, interesujących i nietuzinkowych gruntów pod inwestycje. Specjaliści przewidują, że w najbliższym czasie rynek ten będzie się bardzo dynamicznie rozwijał. W ciągu najbliższych lat w Katowicach przybędzie inwestycji o wysokim standardzie, pojawią się apartamentowce.

- Dzisiaj nie wystarczy już wygodne mieszkanie. Klienci coraz częściej pytają o to, kto zaprojektował budynek, zaczynają liczyć się architekci, marki oraz to, jakie rozwiązania architektoniczne będzie miał dany obiekt - wylicza Monika Śleziońska. Specjaliści dostrzegają też, że ludzie chcą mieszkać w miejscach unikalnych i wyróżniających się na tle innych ofert rynkowych.

Takie mieszkania jednak kosztują drożej, np. w katowickim apartamentowcu 1 mkw. wart jest co najmniej o 3 tys. zł więcej niż średnia cena nowego mieszkania na Śląsku. Kalkulacje cenowe są robione indywidualnie dla każdego z mieszkań.

Odbudowa starego osiedla

W Poznaniu firma Longbridge chce zainwestować w jedną z najbardziej charakterystycznych dla stolicy Wielkopolski dzielnic, która została objęta miejskim programem rewitalizacji. Powstaje zespół apartamentowców na osiedlu Jeżyce, który będzie składał się z sześciu budynków o wysokim standardzie. Deweloperzy mają obowiązek zmodernizować i konserwować zabytkowe obiekty oraz poprawić tam środowisko naturalne.

- To jedna z najlepszych lokalizacji w Poznaniu, miejsce, którego najlepszy czas właśnie nadchodzi - mówi Marcin Szulc z Longbridge Development.

- W dodatku Jeżyce łączą wciąż żywą tradycję historyczną, którą świetnie widać w zachowanym pierwotnym układzie zabudowy, z bliskością rozległych terenów zielonych i łatwą komunikacją z centrum miasta - dodaje Szulc.

Powstające w Polsce apartamenty coraz bardziej przypominają obiekty brytyjskie i francuskie. Są wysokie, ustawne, nasłonecznione, wszystkie posiadają przeszklone balkony lub tarasy, a te na parterze - ogródki. Metr kwadratowy został wyceniony na minimum 7 tys. zł.

Apartament na polu golfowym

Na powierzchni 120 ha w pobliżu Wejherowa oprócz pola golfowego, centrum fitness i SPA powstaną również 22 apartamenty i dwa penthouse'y. Wszystkie materiały i elementy wykończeniowe są najwyższej jakości. Przygotowane opcje wykończenia różnią się zastosowanymi materiałami, kolorystyką oraz stylem aranżacji. Zewnętrzny kominek, wykończenie salonów egzotycznym drewnem, a pokoi kąpielowych kamieniem.

Natomiast wymagający warszawiacy mogą zamieszkać w Markach. Deweloper kieruje ofertę do ceniących ciszę i spokój, a zarazem poszukujących luksusu i prestiżu. Na 11-ha terenie, porośniętym borem sosnowym, powstaje zespół ponad 40 eleganckich i nowoczesnych willi, każda na działce nie mniejszej niż 2,5 tys. mkw.

Luksusowy apartamentowiec Promenada Solna będą miały również Kielce. To jedna z najbardziej prestiżowych lokalizacji w mieście położona przy Parku Miejskim oraz w pobliżu popularnego, odrestaurowanego deptaka. W budynku zaprojektowano 70 apartamentów oraz lokale użytkowe.

CZEGO MOŻNA SPODZIEWAĆ SIĘ, KUPUJĄC APARTAMENT

- architektury na dobrym poziomie

- wysokiej klasy materiałów wykończeniowych

- panoramicznych okien

- dużych tarasów

- odnowy biologicznej dla mieszkańców

- ochrony i monitoringu terenu

-. zagospodarowania terenu wokół budynku

Autor: Marcin Mendelbaum

Źródło: GP

Wyposażenie wnętrz
Poradnik inwestora
Deweloperzy

biura nieruchomości


Oklejanie samochodów folią, zmiana koloru auta

Copyright 2006-2019 MIG hosting, Kontakt

nieruchomości Częstochowa, kredyty mieszkaniowe