nieruchomości częstochowa

Nieruchomości Częstochowa   węgiel Częstochowa


Nieruchomości prawo
Kredyty hipoteczne
Zarządzanie nieruchomościami
Deweloperzy
Składy budowlane
Wyposażenie wnętrz
Spółdzielnie mieszkaniowe
Usługi geodezyjne
Firmy budowlane
Usługi kamieniarskie
Pracownie architektoniczne
Rzeczoznawcy majątkowi
Banki Częstochowa
SM Parkitka
SM Północ Częstochowa
Inwestycje
Kontakt

Kredyty mieszkaniowe porównaj oferty

dodaj darmowe ogłoszenie

Home : biura nieruchomości : usługi toczenia Częstochowa

Nowy pomysł na własny dom

Nowy pomysł na własny dom

Nowy pomysł na własny dom

Posiadacze nieruchomości nadal mogą dostać kredyt na pełną wartość kolejnego mieszkania.KNF nie sprzeciwia się zabezpieczaniu kredytu wpisem do hipoteki dwóch nieruchomości. Nowa możliwość to połączona transakcja sprzedaży starego i kupna nowego mieszkania.

Zakup mieszkania od klienta i uznawanie dodatkowego zabezpieczenia w postaci hipoteki na innej nieruchomości - to pomysły, które mają pomóc w rozwiązaniu problemów ze sfinansowaniem zakupu mieszkania czy domu w całości z kredytu. Niestety, na razie to opcje tylko dla tych, którzy mają już jeden lokal. Kolejne banki, nie czekając na rekomendację Komisji Nadzoru Finansowego, zaczynają od klientów żądać wkładu własnego w wysokości od 10 do 30 proc. wartości nieruchomości. To m.in. efekt obaw, że banki nie będą dysponowały wystarczającym zabezpieczenie kredytu, ponieważ ceny nieruchomości będą w najbliższym czasie spadać. A obniżki cen są spodziewane, ponieważ obecnie trwa zastój na rynku mieszkaniowym.

Szybka sprzedaż mieszkania

Zahamowanie na rynku powoduje, że osoby, które chcą sfinansować zakup nowej nieruchomości z pieniędzy ze sprzedaży starej, mają problem z jej zbyciem. Sposobem na rozwiązanie tej sytuacji jest pomysł firmy Oppenheim Enterprise, która od początku listopada wprowadziła w Warszawie pilotażowy program Mieszkanie w rozliczeniu.

- Spodziewamy się, że przeprowadzimy kilka transakcji miesięcznie. Takie zainteresowanie pozwoliłoby nam na rozszerzenie programu na inne wielkie aglomeracje w Polsce, czyli Wrocław, Kraków, Trójmiasto, Poznań - mówi Krzysztof Oppenheim, właściciel Oppenheim Enterprise.

Głównymi zaletami tego programu mają być brak problemów ze zbyciem mieszkania, dzięki czemu nie trzeba posiadać gotówki, oraz szybkość, z jaką całą operację można przeprowadzić. Klient sprzedaje bowiem mieszkanie Oppenheim Enterprise - na razie, bo w przyszłości będzie się tym zajmować odrębna spółka - dzięki czemu zyskuje środki na wkład własny, a poza tym zaciąga zwykły kredyt hipoteczny. To rozwiązanie ma tę zaletę, że transakcję można przeprowadzić szybko, bo nie trzeba będzie szukać kupca na mieszkanie. Dodatkowo firma daje możliwość przebywania w sprzedanym lokalu przez trzy miesiące.obsługa prawna Częstochowa

Korekta prac magisterskich

konstrukcje aluminiowe, stolarka aluminiowa, okna, drzwi aluminiowe - P.W. Rapol w Czestochowie

"Rapol" zajmuje sie produkcja i montazem stolarki aluminiowej w systemie ALUPROF. Firma wykonuje konstrukcje aluminiowo-szklane niezależenie od wielkości pracy, czy jest to klient indywidualny, instytucja, zaklad przemysłowy czy hipermarket. Wspólprace rozpoczyna już w fazie projektowej, poprzez odpowiedni dobór materialów, systemów, obliczenia wytrzymałościowe, wykonanie dokumentacji architektonicznej, projektowej czy produkcyjnej aż po produkcję, montaż, serwis, więcej na: konstrukcje aluminiowe Czestochowa, kontakt tel. 606 601 134.

Zapraszamy do skorzystania z usług mobilnego tartaku. Nasza firma świadczy usługi tartaczne na miejscu u klienta. Osoby posiadające drewno do pocięcia nie muszą ponosić dodatkowych kosztów związanych z transportem na i z tartaku. Tniemy materiał według wymagań klienta: począwszy od desek po bale, kantówki, kompletne więźy dachowe - krokwie, płatwie, murłaty, kleszcze, łaty itp. Posiadamy sprzęt renomowanej marki WoodMizer który jest wyposażony w pełną hydraulikę (załadunek kłody, obracak, rolki do poziomowania) oraz wciągarkę (do przesuwania drewna). Działamy na terenie południowej Polski. Zadzwoń już teraz - tel. 516 601 112.

producent schodów i balustrad w Poznaniu

"KE - wyciąg ziołowy" to płynny koncentrat roślinny. Przynosi ulgę i działa regenerująco na organizm człowieka. Dzięki KE - wyciąg ziołowy "problemy" żołądkowo-jelitowe mogą być pokonane!

ogłoszenia biznesowe


Trzeba się jednak liczyć z tym, że za sprzedawany lokal uzyska się mniej, niż można byłoby dostać na rynku. Zwłaszcza gdy obecnie oczekiwany jest spadek cen nieruchomości.

- Oczywiście bierzemy pod uwagę możliwy dalszy spadek cen mieszkań, ale jest to wkalkulowane w ryzyko całego przedsięwzięcia - mówi Krzysztof Oppenheim.
Poza tym osoby, które zechcą skorzystać z programu, muszą wybrać mieszkanie - nowe lub używane - z oferty Oppenheim Enterprise. Wyklucza to sytuację, w której ktoś chce szybko pozbyć się starego mieszkania, bo na wolnym rynku znalazł interesującą nieruchomość.

Autor: Marcin Jaworski

Źródło: GP

Poznaj mało znane sekrety pośredników nieruchomości. "Jak znaleźć i kupić mieszkanie?"
Oto praktyczny przewodnik, jak poruszać się po rynku małych nieruchomości i znaleźć sobie najlepsze mieszkanie?

Marzysz o własnym domu? Zastanawiasz się nad zakupem własnych czterech ścian? A może niedługo bierzesz ślub i Twoja sytuacja życiowa sprawi, że będziesz musiał rozejrzeć się za miejscem do mieszkania?

Czy nie lepiej, przed wzięciem kredytu na mieszkanie, poradzić się kogoś, kto wziął już kilka takich kredytów i wie jak to się robi? W tym poradniku dostaniesz kilkanaście praktycznych porad na temat brania kredytu. Inwestycja w wiedzę o kredytach, może Ci się wielokrotnie zwrócić. Prosty amatorski błąd, przy zaciąganiu kredytu, może Cię o wiele więcej kosztować niż kilkadziesiąt złotych zainwestowane w tą książkę. Już niedługo możesz poznać:

Ten ebook jest stworzony w oparciu o doświadczenia na rynku nieruchomości w Polsce. Nie są to, żadne wyssane z palca informacje a raczej wiedza płynąca z wieloletniego doświadczenia na rynku nieruchomości. Dlatego też znajdziesz tutaj praktyczne porady:

projekty domów

Jak znaleźć i kupić mieszkanie

Praktyczny przewodnik, który wyjaśni jak poruszać się po rynku małych nieruchomości i znaleźć sobie najlepsze mieszkanie. Poznaj mało znane sekrety po..

Najtańszy kredyt mieszkaniowy

Dowiedz się jak obniżyć ratę kredytu mieszkaniowego oraz jak spłacić kredyt przed terminem wykorzystując system opracowany przez analityka bankowego...

Jak samodzielnie kupić działkę

kto jeszcze chce nauczyć się jak robić interesy na kupowaniu działek i gruntów...

Jak kupować nieruchomości poniżej ich wartości rynkowej

Jak kupować nieruchomości poniżej ich wartości rynkowej? Sztuka odnajdywania okazji na rynku nieruchomości....

Negocjacje z bankiem i developerem

Nie daj się nabrać na sztuczki banków i wynegocjuj sobie najkorzystniejszy kredyt...

Największy wybór kredytów mieszaniowych

Wyposażenie wnętrz
Poradnik inwestora
Deweloperzy

HACCP szkolenia

montaż kolektorów słonecznych

pompy ciepła Częstochowa


kredyty mieszkaniowe

docieplenia Częstochowa

Copyright 2006-2016 MIG hosting, Kontakt

nieruchomości Częstochowa, kredyty mieszkaniowe